تشریفات عروسی مات

مطمئناً مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی هر انسانی بحساب می‌آید. تمام عروس‌ها و دامادها قبل از برگزاری مراسم عروسی استرس و نگرانی فراوانی را متحمل می‌شوند. تشریفات عروسی مات با سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری مراسم عروسی همیشه بهترین بوده و با مهیا نمودن شرایط بهترین تشریفات عروسی را به شما ارائه می‌دهد.

طبیعتاً نگرانی‌های زیادی برای تمامی عروس و دامادها برای انتخاب تشریفات عروسی مناسب قبل از مراسم آن‌ها وجود دارد. این سوال برای همه آن‌ها پیش می‌آید که آیا مراسم را شخصاً برگزار کنند یا برگزاری آن را به تشریفات خاصی بسپارند.

تشریفات مجالس و عروسی مات

پکیج های عروسی

پکیج یونیک

تیم تشریفات عروسی و مجالس مات با سال‌ها تجربه در برگزاری مراسم عروسی این پکیج را برای مراسم نامزدی و عقدکنان پیشنهاد می‌کند. این پکیج برای مراسم با جمعیت 30 تا 80 نفر مناسب می‌باشد. و می‌توانید با اضافه و کم کردن موارد درج شده در این پکیج به برگزاری هرچه بهتر مراسم جشن خود کمک کنید.

پکیج طلایی

این پکیج برای میزبانی از جشن عروسی با تعداد میهمان تا 200 نفر توصیه می‌شود. پذیرایی ارائه شده در پکیج طلایی مات به صورت کاملاً تخصصی و طبق تجربه انتخاب شده است.

در طول مراسم پذیرایی با سرو نوشیدنی‌های طبیعی، میوه و شیرینی از تمامی میهمانان توسط تیم اختصاصی پذیرایی تشریفات ما انجام خواهد شد. همچنین می‌توانید موارد مختلف در این منو را اضافه یا کم کنید.

پکیج کوارتز

این منو برای میهمان‌های بالای 200 نفر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کارت عروسی، حریرآرایی، جایگاه کیک، شاه نشین روستیک، چیدمان اختصاصی روستیک و از همه مهمتر نور پردازی و گل آرایی بیشتر از جمله خدمات بیشتر از پکیج قبلی در این منو است.

در تمام طول برگزاری مراسم عروسی شما، میهمانان قادر به استفاده از کوکی‌بار اختصاصی، عصرانه انگلیسی، عرقیات و آبمیوه طبیعی خواهند بود.

پکیج دریم

این پکیج برای تعداد مختلف میهمان توسط تشریفات عروسی مات پیشنهاد می‌شود. منوی کامل شام و پذیرایی در این پکیج مطمئناً کامل‌ترین منو ارائه شده توسط هر تشریفاتی است. انواع کباب، انواع فینگرفود، ماهی و غذای دریایی، اردورهای متنوع در پکیج دریم به شما ارائه می‌شود.

بار دریایی، بار کباب ترکی، سرگرمی، آتش بازی، نور پردازی کلیه قسمت‌های باغ و سالن از خدمات ارائه شده در این پکیج است.

موارد قابل اضافه شدن به لیست پذیرایی

تیم تشریفات مات با بهره‌گیری از آشپزخانه مجهز و اختصاصی و پرسنل تراز اول و شناخته شده خود امکان ارائه هرگونه خدمات اضافه و انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و … را دارا می‌باشد.

مواردی که می‌توانید به سفارشات خود اضافه کنید و یا تغییر دهید را در قسمت روبرو می‌توانید مشاهده نمائید.

نمونه کارهای تشریفات مات