درباره ما

تشریفات عروسی و مجالس مات

تشریفات مات

تشریفات عروسی و مجالس مات همواره بر کیفیت خدمات خود که شامل برگزاری مراسم جشن تولد، مراسم سالگرد ازدواج، مراسم فارغ‌التحصیلی، مراسم نامزدی و به خصوص برگزاری و تشریفات عروسی که از شاخه‌های اصلی فعالیت این مجموعه است، تاکید دارد. و در صدد برگزاری و ارائه بهترین مراسم مطابق با سلیقه مشتریان خود است.

این باعث افتخار ماست که در این سال‌ها توانسته‌ایم با مشارکت و همکاری با تیم‌های معتبر و شناخته شده موزیک، عکاسی و فیلم‌برداری، آرایشگاه‌ها، مزون‌های لباس عروس و … گام مهمی در اثبات توانایی‌های خود و در نتیجه رضایت کامل میزبانان و میهمانان ایشان برداریم.

 

برای شما چه کاری انجام می‌دهیم؟

مشاوره

تیم مشاوره قدرتمند تشریفات عروسی و مجالس مات با بهره‌گیری از تجارب و تخصص خود در زمینه انتخاب گزینه مناسب برای برگزاری مراسم شما آمادگی کامل دارد.

تشریفات مات با ارائه پکیج‌های متنوع بنا بع بودجه و سلیقه شما امکان ارائه انواع خدمات در برگزاری مجالس شما را خواهد داشت.

همراهی

تیم مدیریت و تشریفات مات در تمام لحظات از شروع قرارداد تا پایان مراسم شما همراه شما خواهد بود و در هیچ مرحله‌ای شما را تنها نخواهد گذاشت.

همراهی شما در بازدید از لوکیشن برگزاری مجالس‌تان، دیزاین و برگزاری مراسم در لوکیشن‌های خصوصی شما، ارائه انواع خدمات از طراحی کارت عروسی تا اجرای مراسم از جمله خدمات تشریفات مات است.

تعهد

تعهد تیم تشریفات مجالس و عروسی مات به اجرای هرچه بهتر مراسم شما تعهد کامل داشته و خود را در مقابل کیفیت برگزاری مراسم شما مسئول می‌داند.

مسئولیت‌پذیری تشریفات عروسی و مجالس مات، نظافت و آراستگی پرسنل و تعهد ایشان به پذیرایی کامل و جلب رضایت میهمانان شما جز لاینفکی از خط مشی مدیریت و کلیه پرسنل این مجموعه می‌باشد.

اجرا

بسیاری از عروس و دامادها بعد از برگزاری مراسم عروسی خود از تناقض تعهدات تشریفات و کار اجرا شده در مراسم خود و هزینه‌های جانبی در حین اجرای مراسم گله‌مند هستند. تشریفات مجالس و عروسی مات تعهد کامل به اجرای مراسم با سلیقه و بودجه شما دارد. و هیچ‌گاه خارج از صحبت‌های انجام شده هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد کرد.

تشریفات مات با بهره‌گیری از تیم اختصاصی پذیرایی، المان‌های مجزا جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم در کاهش استرس عروس و داماد در شب عروسی نقشی مهم و اساسی خواهد داشت.

مشاوره و بازدید لوکیشن

تیم مشاوره تشریفات مجالس مات این امکان را برای کلیه عروس و دامادها فراهم کرده است که ایشان را در انتخاب بهترین لوکیشن برگزاری مراسم عروسی خود همراهی و گزینه‌های مناسبی با توجه به تعداد میهمان‌های ایشان ارائه نماید. 

بسیاری از موارد جزئی ولی مهم هستند که از چشم بسیاری از عروس و دامادها در حین بازدید از لوکیشن برگزاری مراسم عروسی پنهان می‌مانند. که تیم مسئولیت‌پذیر و متعهد مات تمام این نکات را در حیت بازدید از لوکیش‌های مراسم به ایشان توضیح خواهند داد. این مهم شما را در انتخاب گزینه مناسب و صرفه‌جویی در هزینه و وقت شما یاری خواهد کرد.

نظرات مشتریان