پکیج تشریفات عروسی

پکیج تشریفات عروسی مات شامل منوهای متنوع و طبق سال‌ها تجربه به شما عزیزان عرضه می‌شود. تشریفات عروسی مات پکیج های متنوع عروسی را برای کلیه عروس و دامادهای محترم با توجه به انواع سلیقه و نوع پذیرایی در نظر گرفته است. این پکیج های پذیرایی عروسی امکان تغییر، اضافه یا کم شدن هر آیتمی را برای زوج‌های عزیز پیش‌بینی کرده است. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است، که کلیه آیتم‌های موجود در این پکیج ها توسط آشپزخانه اختصاصی تشریفات مات تهیه خواهد شد.

شما می‌توانید با انتخاب پکیج تشریفات متناسب با تعداد میهمانان خود در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم خود ما را یازی نمایید. همچنین تیم مشاوره ما می‌تواند در انتخاب پکیج مناسب شما را یاری نماید.

پکیج یونیک

تیم تشریفات مات با سال‌ها تجربه در برگزاری مراسم عروسی این پکیج پذیرایی عروسی را برای مراسم نامزدی و عقدکنان پیشنهاد می‌کند. این پکیج برای مراسم با جمعیت پایین تر و بیشتر از 100 نفر مناسب می‌باشد. می‌توانید با اضافه و کم کردن موارد درج شده در این پکیج به برگزاری هرچه بهتر مراسم جشن خود کمک کنید.

در واقع امروزه این پکیج تشریفات یک منو اقتصادی برای برگزاری جشن عروسی شما محسوب می‌شود.

پکیج عروسی یونیک
برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید
پکیج عروسی طلایی
برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

پکیج طلایی

این پکیج برای میزبانی از جشن عروسی با تعداد میهمان تا 200 نفر توصیه می‌شود. پذیرایی ارائه شده در پکیج طلایی مات به صورت کاملاً تخصصی و طبق تجربه انتخاب شده است.

در طول مراسم پذیرایی با سرو نوشیدنی‌های طبیعی، میوه و شیرینی از تمامی میهمانان توسط تیم اختصاصی پذیرایی تشریفات ما انجام خواهد شد. همچنین می‌توانید موارد مختلف در این منو را اضافه یا کم کنید.

پکیج کوارتز

این منو برای میهمان‌های بالای 200 نفر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کارت عروسی، حریرآرایی، جایگاه کیک، شاه نشین روستیک، چیدمان اختصاصی روستیک و از همه مهمتر نور پردازی و گل آرایی بیشتر از جمله خدمات بیشتر از پکیج قبلی در این منو است.

در تمام طول برگزاری مراسم عروسی شما، میهمانان قادر به استفاده از کوکی‌بار اختصاصی، عصرانه انگلیسی، عرقیات و آبمیوه طبیعی خواهند بود.

پکیج کوارتز عروسی
برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید
پکیج عروسی دریم
برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

پکیج دریم

این پکیج تشریفات عروسی برای تعداد مختلف میهمان توسط تشریفات مات پیشنهاد می‌شود. منوی کامل شام و پذیرایی در این پکیج مطمئناً کامل‌ترین منو ارائه شده توسط هر تشریفاتی است. انواع کباب، انواع فینگرفود، ماهی و غذای دریایی، اردورهای متنوع در پکیج دریم به شما ارائه می‌شود.

بار دریایی، بار کباب ترکی، سرگرمی، آتش بازی، نور پردازی کلیه قسمت‌های باغ و سالن از خدمات ارائه شده در این پکیج است.

موارد قابل اضافه شدن به لیست پذیرایی

تیم تشریفات مات با بهره‌گیری از آشپزخانه مجهز و اختصاصی و پرسنل تراز اول و شناخته شده خود امکان ارائه هرگونه خدمات اضافه و انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و … را دارا می‌باشد.

مواردی که می‌توانید به سفارشات خود اضافه کنید و یا تغییر دهید را در قسمت روبرو می‌توانید مشاهده نمائید.