محل برگزاری مراسم

انتخاب محل مناسب برگزاری مراسم عروسی

انتخاب محل برگزاری مراسم و جشن عروسی مطمئناً یکی از دغدغه‌های تمام عروس و دامادها قبل از برگزاری مراسمشان محسوب می‌شود. مکان باغ یا تالار، ظرفیت سالن، امکانات سرمایشی و گرمایشی بنا به فصل برگزاری مراسم، سالن شام و پذیرایی، نورپردازی، سرویس رختکن، جایگاه عروس و داماد، پیست رقص، ظرفیت، پارکینگ، المان‌های موجود و بسیاری از موارد دیگر مانند امنیت و دسترسی عواملی تاثیرگذار در انتخاب مکان برگزاری مراسم خواهند بود.

تشریفات عروسی مات طبق تجربه چندین ساله همکاری با بسیاری از باغ و تالارهای برگزاری مراسم عروسی و سایر جشن‌ها با مکان‌های متعددی در تهران و اطراف شهر تهران طرف قرارداد است. که به شما این امکان را می‌دهد تا با درنظر گرفتن مواردی که طی مشاوره با ما از آن‌ها مطلع خواهید شد، محل مناسبی برای جشن و مراسم خود انتخاب نمائید.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم‌های جمعی، تشریفات مات این امکان را فراهم کرده است که مراسم عروسی، نامزدی، عقد و سایر جشن‌های شما را در محل اختصاصی شما با رعایت تمام شیوه نامه‌های بهداشتی ارائه کند. 

همچنین تشریفات عروسی و مجالس مات این امکان را دارد که با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، مراسم شما را در محل‌های پیشنهادی خود و به انتخاب شما برگزار نماید. باغ و تالارهای معرفی شده توسط تشریفات مات فقط بخشی از مکان‌های مورد استفاده هستند. و در صورت درخواست شما محل‌های مناسب بیشتری جهت بازدید و برگزاری مراسم ارائه خواهد شد.

لوکیشن عروسی

باغ های عروسی

گرمدره

باغ سفید دارای ظرفیت سالن تا 300 نفر و فضای باز 100 نفر دارای پارکینگ مناسب، معماری رومی، فضایی مدرن و شیک و فضای عقد سرپوشیده می‌باشد.

گرمدره

باغ تالار دایانا دارای ظرفیت سالن تا 300 نفر و 100 نفر فضای باز دارای پارکینگ مناسب، معماری مدرن و عربی، فضای عقد سرپوشیده و آبنمای مدرن می‌باشد.

گرمدره

باغ سعادت دارای ظرفیت سالن تا 250 نفر و 150 نفر در فضای باز دارای پارکینگ مناسب ، سفره‌خانه سنتی و فضای عقد سرپوشیده و طراحی زیبا و جذابی می‌باشد.

گرمدره

باغ تالار روما دارای ظرفیت سالن تا 250 نفر و 400 نفر در فضای باز دارای پارکینگ مناسب، برکه آب زیبا، فضای عقد سرپوشیده، سفره‌خانه سنتی و درختانی تنومند و زیبا می‌باشد.

جاجرود

باغ ریورساید دارای ظرفیت سالن تا 300 نفر و 200 نفر فضای باز دارای پارکینگ مناسب، فضای باز چشم‌نواز در کنار رودخانه، فضای عقد کنار آب و سالن‌های کاملاً بروز و شیک می‌باشد.

گرمدره

باغ تاج دارای ظرفیت سالن تا 300 نفر و 100 نفر فضای باز دارای پارکینگ مناسب با معماری مدرن شبیه به تاج و محوطه‌ای زیبا و سالن عقدی سرپوشیده می‌باشد.

گرمدره

باغ هانا دارای ظرفیت سالن تا 300 نفر و 100 نفر فضای باز دارای پارکینگ مناسب، معماری عمارت رومی، فضای بسیار چشم‌نواز و فضای عقد سرپوشیده می‌باشد.

اتوبان آزادگان

باغ همای دارای ظرفیت سالن تا 400 نفر و 300 نفر فضای باز دارای پارکینگ مناسب، عمارتی شیک با نورپردازی حرفه‌ای، آبنماهای زیبا، سفره عقد روی برکه و مکان برش کیک در ایوان باغ می‌باشد.

“سایر محل های مناسب برگزاری مراسم طی مشاوره حضوری به شما ارائه خواهند شد”