تشریفات عروسی مات

تشریفات عروسی یکی از موارد مهم و قابل توجه برای برگزاری مراسم جشن برای عروس، داماد و خانواده‌ها می‌باشد. انتخاب درست این مورد می‌تواند در هرچه بهتر برگزار شدن مراسم عروسی کمک شایانی کند. از قبل از برگزاری مراسم عروسی مطمئناً استرس زیادی متوجه عروس و داماد است. تشریفات عروسی مطمئن و همراه می‌تواند به کاهش این استرس کمک کند. مطمئناً مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی هر انسانی بحساب می‌آید. تمام عروس‌ها و دامادها قبل از برگزاری مراسم عروسی استرس و نگرانی فراوانی را متحمل می‌شوند. تشریفات عروسی مات با سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری مراسم عروسی همیشه بهترین بوده و با مهیا نمودن شرایط بهترین تشریفات عروسی را به شما ارائه می‌دهد.

طبیعتاً نگرانی‌های زیادی برای تمامی عروس و دامادها برای انتخاب تشریفات عروسی مناسب قبل از مراسم آن‌ها وجود دارد. این سوال برای همه آن‌ها پیش می‌آید که آیا مراسم را شخصاً برگزار کنند یا برگزاری آن را به تشریفات خاصی بسپارند. تجربه سالیان زیاد تیم تشریفات عروسی مات باعث شده است که این تیم به یکی از تشریفات‌های عروسی به نام این حوزه در تهران و حتی سایر شهرهای ایران تبدیل شود.

تجربیات تیم تشریفات عروسی مات در برگزاری انواع مراسم در لوکیشن‌های اختصاصی برگزاری مراسم در تهران و اطراف تهران، همچنین لوکیشن‌های اختصاصی عروس و داماد باعث تجهیز بودن تیم تسریفاتی مات بوده و ایشان را در ارائه هرچه بهتر خدماتی نظیر، پذیرایی، پرسنل پذیرایی، المان‌های اختصاصی دکوراسیون و سایر موارد کمک نماید.

تشریفات عروسی مات برگزار کننده مجلل‌ترین و با کیفیت ترین مجالس عروسی در تهران 

تشریفات عروسی چیست؟

تشریفات عروسی چیست؟ برای ما چه کاری انجام می‌دهد؟ چرا باید از تشریفات عروسی استفاده کنیم؟ اینها سوالاتی هستند که ذهن بیشتر عروس و دامادها را برای برگزاری مراسم عروسی به خود معطوف خواهد کرد.

اگر بخواهیم معنی تشریفات عروسی را توضیح دهیم، باید بگوییم کلیه خدماتی که از قبل از مراسم عروسی شروع شده و تا پایان مراسم همراه شما خواهد بود تشریفات عروسی نام دارد. این تشریفات شامل هماهنگی، برنامه ریزی و اجرای کلیه مراحل عروسی خواهد بود. معمولاً عروس و داماد به دلیل استرس ناشی از برگزاری مراسم، پذیرایی، مدعوین و … قادر نخواهند بود که تمامی کارهای مربوط به عروسی خود را به نحو احسنت هماهنگ و اجرا نمایند. در این میان یک تشریفات عروسی مطمئن و با تجربه می‌تواند کلیه این موارد را برای شما انجام دهد.

هماهنگی، برنامه ریزی و اجرای، مواردی مانند اجاره باغ یا تالار، دیزاین و گل آرایی مکان برگزاری عروسی، ماشین و دسته گل عروس، کیک و شیرینی، میوه و آبمیوه برای پذیرایی، موسیقی، عکاسی، فیلمبرداری و از همه مهم‌تر ترتیب اجرای بخش های مختلف مراسم عروسی از نکاتی هستند که یک تشریفات عروسی و مجالس مطمئن برای شما به انجام می‌رساند. مطمئناً در حین اجرای مراسم یا حتی قبل از آن و بعد از عقد قرارداد با تشریفات مجالس، کاری از دست شما بر نخواهد آمد. اگر در انتخاب موسسه تشریفات عروسی خود دقت لازم را داشته باشید، مطمئناً بهترین لحظات زندگی خود را به خاطره‌ای فراموش ناشدنی مبدل خواهید کرد.

پکیج های عروسی

پکیج یونیک تشریفات عروسی

تیم تشریفات عروسی و مجالس مات با سال‌ها تجربه در برگزاری مراسم عروسی این پکیج را برای مراسم نامزدی و عقدکنان پیشنهاد می‌کند. این پکیج برای مراسم با جمعیت پایین تر از 100 نفر مناسب می‌باشد. و می‌توانید با اضافه و کم کردن موارد درج شده در این پکیج به برگزاری هرچه بهتر مراسم جشن خود کمک کنید.

پکیج طلایی تشریفات عروسی

این پکیج برای میزبانی از جشن عروسی با تعداد میهمان تا 200 نفر توصیه می‌شود. پذیرایی ارائه شده در پکیج طلایی مات به صورت کاملاً تخصصی و طبق تجربه انتخاب شده است.

در طول مراسم پذیرایی با سرو نوشیدنی‌های طبیعی، میوه و شیرینی از تمامی میهمانان توسط تیم اختصاصی پذیرایی تشریفات ما انجام خواهد شد. همچنین می‌توانید موارد مختلف در این منو را اضافه یا کم کنید.

پکیج کوارتز تشریفات عروسی

این منو برای میهمان‌های بالای 200 نفر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کارت عروسی، حریرآرایی، جایگاه کیک، شاه نشین روستیک، چیدمان اختصاصی روستیک و از همه مهمتر نور پردازی و گل آرایی بیشتر از جمله خدمات بیشتر از پکیج قبلی در این منو است.

در تمام طول برگزاری مراسم عروسی شما، میهمانان قادر به استفاده از کوکی‌بار اختصاصی، عصرانه انگلیسی، عرقیات و آبمیوه طبیعی خواهند بود.

پکیج دریم تشریفات عروسی

این پکیج برای تعداد مختلف میهمان توسط تشریفات عروسی مات پیشنهاد می‌شود. منوی کامل شام و پذیرایی در این پکیج مطمئناً کامل‌ترین منو ارائه شده توسط هر تشریفاتی است. انواع کباب، انواع فینگرفود، ماهی و غذای دریایی، اردورهای متنوع در پکیج دریم به شما ارائه می‌شود.

بار دریایی، بار کباب ترکی، سرگرمی، آتش بازی، نور پردازی کلیه قسمت‌های باغ و سالن از خدمات ارائه شده در این پکیج است.

موارد قابل اضافه شدن به لیست پذیرایی

تیم تشریفات مات با بهره‌گیری از آشپزخانه مجهز و اختصاصی و پرسنل تراز اول و شناخته شده خود امکان ارائه هرگونه خدمات اضافه و انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و … را دارا می‌باشد.

مواردی که می‌توانید به سفارشات خود اضافه کنید و یا تغییر دهید را در قسمت روبرو می‌توانید مشاهده نمائید.

نمونه کارهای تشریفات مات