تشریفات عروسی

تشریفات عروسی یکی از موارد مهم و قابل توجه برای برگزاری مراسم جشن برای عروس، داماد و خانواده‌ها می‌باشد. انتخاب درست این مورد می‌تواند در هرچه بهتر برگزار شدن مراسم عروسی کمک شایانی کند. از قبل از برگزاری مراسم عروسی مطمئناً استرس زیادی متوجه عروس و داماد است. یک تشریفات مطمئن و همراه می‌تواند به کاهش این استرس کمک کند. مطمئناً مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی هر انسانی بحساب می‌آید. تمام عروس‌ها و دامادها قبل از برگزاری مراسم عروسی استرس و نگرانی فراوانی را متحمل می‌شوند. تشریفات مات با سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری مراسم عروسی همیشه بهترین بوده و با مهیا نمودن شرایط بهترین تشریفات مجالس را به شما ارائه می‌دهد.

طبیعتاً نگرانی‌های زیادی برای تمامی عروس و دامادها برای انتخاب تشریفات عروسی مناسب قبل از مراسم آن‌ها وجود دارد. این سوال برای همه آن‌ها پیش می‌آید که آیا مراسم را شخصاً برگزار کنند یا برگزاری آن را به تشریفات خاصی بسپارند. تجربه سالیان زیاد تیم تشریفات مات باعث شده است که این تیم به یکی از تشریفات‌های عروسی به نام این حوزه در تهران و حتی سایر شهرهای ایران تبدیل شود.

تجربیات تیم تشریفات مجالس مات در برگزاری انواع مراسم در لوکیشن‌های اختصاصی برگزاری مراسم در تهران و اطراف تهران، همچنین لوکیشن‌های اختصاصی عروس و داماد باعث تجهیز بودن تیم تشریفاتی مات بوده و ایشان را در ارائه هرچه بهتر خدماتی نظیر، پذیرایی، پرسنل پذیرایی، المان‌های اختصاصی دکوراسیون و سایر موارد کمک نماید.

تشریفات مجالس مات برگزار کننده مجلل‌ترین و با کیفیت ترین مجالس عروسی در تهران 

تیم تشریفات مات با بهره‌گیری از باغ و تالارهای اختصاصی و مجلل، آشپزخانه و تیم تخصصی آشپزی، شیرینی پزی، پرسنل پذیرایی اختصاصی خود آمادگی پذیرایی از تمامی جشن‌های عروسی شما را خواهد داشت.

تشریفات عروسی مات با توجه به تجربه زیاد در برگزاری انواع جشن و میهمانی یکی از بهترین تشریفات عروسی ها در تهران و ایران بوده و با توجه به نظرات و پیشنهادات مشتریان خود سعی در بهتر برگزار کردن تمامی مراسم عروسی خود دارد.

تشریفات عروسی چیست؟

تشریفات مجالس و عروسی چیست؟ برای ما چه کاری انجام می‌دهد؟ چرا باید از تیم تشریفاتی استفاده کنیم؟ اینها سوالاتی هستند که ذهن بیشتر عروس و دامادها را برای برگزاری مراسم عروسی به خود معطوف خواهد کرد.

اگر بخواهیم معنی تشریفات را توضیح دهیم، باید بگوییم کلیه خدماتی که از قبل از مراسم عروسی شروع شده و تا پایان مراسم همراه شما خواهد بود تشریفات عروسی نام دارد. این تشریفات شامل هماهنگی، برنامه ریزی و اجرای کلیه مراحل عروسی خواهد بود. معمولاً عروس و داماد به دلیل استرس ناشی از برگزاری مراسم، پذیرایی، مدعوین و … قادر نخواهند بود که تمامی کارهای مربوط به عروسی خود را به نحو احسنت هماهنگ و اجرا نمایند. در این میان یک تشریفات عروسی مطمئن و با تجربه می‌تواند کلیه این موارد را برای شما انجام دهد.

هماهنگی، برنامه ریزی و اجرای، مواردی مانند اجاره باغ یا تالار، دیزاین و گل آرایی مکان برگزاری عروسی، ماشین و دسته گل عروس، کیک و شیرینی، میوه و آبمیوه برای پذیرایی، موسیقی، عکاسی، فیلمبرداری و از همه مهم‌تر ترتیب اجرای بخش های مختلف مراسم عروسی از نکاتی هستند که یک تشریفات مطمئن برای شما به انجام می‌رساند. مطمئناً در حین اجرای مراسم یا حتی قبل از آن و بعد از عقد قرارداد با تشریفات مجالس، کاری از دست شما بر نخواهد آمد. اگر در انتخاب موسسه تشریفات عروسی خود دقت لازم را داشته باشید، مطمئناً بهترین لحظات زندگی خود را به خاطره‌ای فراموش ناشدنی مبدل خواهید کرد.

بهترین تشریفات عروسی در تهران

اگر بخواهیم واقعاً درباره بهترین تشریفات عروسی تهران صحبت کنیم، تشریفات مات یکی از بهترین هاست. چرا این را می‌گوییم؟! تشریفات مات با بهره گیری از پرسنل ثابت و اختصاصی و با تجربه خود ارائه دهنده بهترین سرویس و خدمات مجالس در حتی ایران است. امروزه تلاش تمام ارکان این مجموعه در ارائه خدمات هرچه بهتر به عروس و دامادها و میهمانان بزرگوارشان است.

تشریفات مات با داشتن باغ و تالارهای اختصاصی، آشپزخانه اختصاصی و تیم دیزاین و طراحی بی نظیر خود تنها تشریفات در تهران است که تمامی موارد جزئی و اینچنین را اختصاصاً و به تنهایی برعهده می‌گیرد. از این رو مدیریت کیفیت و منابع در اختیار تیم مات بوده و پاسخگویی و ارائه خدمات را برای ایشان راحت تر کرده است.

تشریفات عروسی

تشریفات مات

پکیج تشریفات عروسی

پکیج تشریفات عروسی مات شامل منوهای متنوع و طبق سال‌ها تجربه به شما عزیزان عرضه می‌شود. تشریفات عروسی مات پکیج های متنوع عروسی را برای کلیه عروس و دامادهای محترم با توجه به انواع سلیقه و نوع پذیرایی در نظر گرفته است. این پکیج های پذیرایی عروسی امکان تغییر، اضافه یا کم شدن هر آیتمی را برای زوج‌های عزیز پیش‌بینی کرده است. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است، که کلیه آیتم‌های موجود در این پکیج ها توسط آشپزخانه اختصاصی تشریفات مات تهیه خواهد شد.

شما می‌توانید با انتخاب پکیج تشریفات متناسب با تعداد میهمانان خود در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم خود ما را یازی نمایید. همچنین تیم مشاوره ما می‌تواند در انتخاب پکیج مناسب شما را یاری نماید.

پکیج یونیک

تیم تشریفات مات با سال‌ها تجربه در برگزاری مراسم عروسی این پکیج پذیرایی عروسی را برای مراسم نامزدی و عقدکنان پیشنهاد می‌کند. این پکیج برای مراسم با جمعیت پایین تر از 100 نفر مناسب می‌باشد. و می‌توانید با اضافه و کم کردن موارد درج شده در این پکیج به برگزاری هرچه بهتر مراسم جشن خود کمک کنید.

پکیج طلایی

این پکیج برای میزبانی از جشن عروسی با تعداد میهمان تا 200 نفر توصیه می‌شود. پذیرایی ارائه شده در پکیج طلایی مات به صورت کاملاً تخصصی و طبق تجربه انتخاب شده است.

در طول مراسم پذیرایی با سرو نوشیدنی‌های طبیعی، میوه و شیرینی از تمامی میهمانان توسط تیم اختصاصی پذیرایی تشریفات ما انجام خواهد شد. همچنین می‌توانید موارد مختلف در این منو را اضافه یا کم کنید.

پکیج کوارتز

این منو برای میهمان‌های بالای 200 نفر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کارت عروسی، حریرآرایی، جایگاه کیک، شاه نشین روستیک، چیدمان اختصاصی روستیک و از همه مهمتر نور پردازی و گل آرایی بیشتر از جمله خدمات بیشتر از پکیج قبلی در این منو است.

در تمام طول برگزاری مراسم عروسی شما، میهمانان قادر به استفاده از کوکی‌بار اختصاصی، عصرانه انگلیسی، عرقیات و آبمیوه طبیعی خواهند بود.

پکیج دریم

این پکیج تشریفات عروسی برای تعداد مختلف میهمان توسط تشریفات مات پیشنهاد می‌شود. منوی کامل شام و پذیرایی در این پکیج مطمئناً کامل‌ترین منو ارائه شده توسط هر تشریفاتی است. انواع کباب، انواع فینگرفود، ماهی و غذای دریایی، اردورهای متنوع در پکیج دریم به شما ارائه می‌شود.

بار دریایی، بار کباب ترکی، سرگرمی، آتش بازی، نور پردازی کلیه قسمت‌های باغ و سالن از خدمات ارائه شده در این پکیج است.

موارد قابل اضافه شدن به لیست پذیرایی

تیم تشریفات مات با بهره‌گیری از آشپزخانه مجهز و اختصاصی و پرسنل تراز اول و شناخته شده خود امکان ارائه هرگونه خدمات اضافه و انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و … را دارا می‌باشد.

مواردی که می‌توانید به سفارشات خود اضافه کنید و یا تغییر دهید را در قسمت روبرو می‌توانید مشاهده نمائید.

نمونه کارهای تشریفات مات